Regały przesuwne – mamy rozwiązanie na optymalizację naszej powierzchni magazynowej

Kilka dni temu na naszym magazynie, zostały zamontowane i uruchomione nowe regały. Patrząc w przyszłość – abyśmy mogli zapełnić nasz magazyn „po brzegi”. Tym samym maksymalnie wykorzystać powierzchnię, zostały zamontowane regały przesuwne.

Ten rodzaj regałów cieszy się coraz większą popularnością. Umieszczone na szynach, bez użycia siły, bo sterowane elektronicznie – zapewniają łatwy i prosty dostęp do wszystkich miejsc paletowych.

Dla nas to bardzo praktyczne rozwiązanie. Z jednej strony elastyczne, gdyż łatwo taki rodzaj regałów dostosować do powierzchni magazynowej, a z drugiej zmniejsza ilość korytarzy do ich obsługi.

Dodatkowym atutem jest prosty dostęp do towarów, nie ma tutaj znaczenia, kiedy i gdzie zostały umieszczone w danym miejscu.

Bezproblemowo możemy wykorzystać tutaj zasadę FIFO czyli First In, First Out – bardzo często wykorzystywaną podczas magazynowania produktów spożywczych.

W połączeniu z programem WMS specjalnie dostosowanym do naszych potrzeb oraz bieżącym monitoringiem temperatury i wilgotności on-line, jesteśmy gotowi na nowych klientów.

Powiązane artykuły

Nie zwalniamy tempa – nowa naczepa chłodnicza w Pl-Transglob

Pomarańcza, oliwki, wino i …MY – PL-Transglob na linii Polska-Grecja

Przyjemne z pożytecznym – PL-TRANSGLOB integruje się na szkoleniu wyjazdowym