Witamy w PL-Transglob

Obsługujemy i transportujemy towary we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dołącz do najlepszych i skorzysta z naszych.

Gwarancja i bezpieczeństwo naszych usług

Firma transportowo-spedycyjna PL-TransGlob powstała w 2002 r. Lata na rynku pozwoliły nam uzyskać ogromne doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym. Obsługujemy i transportujemy towary we wszystkich krajach Unii Europejskiej, najczęściej jednak nasze samochody jeżdżą po kraju oraz AT, DE,NL,B,BG, SLO,HR, CZ, SK, HU, RO, LT, LV, EST. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym. Posiadamy flotę samochodów marki VOLVO o standardach EURO 5 oraz EURO 6.

Fakt iż jesteśmy rodzinną firmą bardziej elastycznie podchodzimy do klienta i szybciej reagujemy na rozwiązanie nagłego problemu.

Ponadto jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija i powiększa swój tabor. Każdego roku uruchamiamy kolejne zestawy chłodnicze. Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi, co pomaga w realizacji powierzonych nam zleceń. Naszym kontrahentom gwarantujemy fachowość, kompleksową obsługę transportową, rzetelność świadczonych usług. Ufamy naszym kierowcom. Ich doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że mamy pewność realizacji Państwa zamówienia

Zezwolenia, zaświadczenia, ubezpieczenia

Nasza firma dysponuje pełnym zestawem dokumentów potwierdzających legalność i profesjonalność świadczonych przez nas usług transportowych. Zobacz m.in. licencje na transport krajowy i międzynarodowy oraz zestawy ubezpieczeń

Galeria

PL-Transglob w liczbach

25

Liczba ciężarówek PL-TRANSGLOB

70 000

Wykonane transporty

19 mln PLN

Obrót firmy

Chłodnie marki Schmitz Cargobull i Krone

Posiadane przez nas tabory to chłodnie to marki Schmitz Cargobull i Krone, które służą do przewozu towarów w temperaturze kontrolowanej od +30 do -30st. C. Są także wyposażone w termo-rejestratory z możliwością wydruku.

Ciągniki Volvo

Posiadamy ciągniki Volvo - wszystkie samochody wyposażone są w nawigację satelitarną, dzięki temu posiadamy pełną informację dot. pojazdu. Wykorzystując lokalizatory w pełni kontrolujemy styl jazdy naszych kierowców.

Doświadczeni kierowcy, licencje i ubezpieczenia

Gwarancja i bezpieczeństwo wykonywanych przez nas usług - Posiadamy licencję na transport krajowy i międzynarodowy udzieloną naszej firmie wraz z wymaganym zabezpieczeniem finansowym.