Dołącz do naszego zespołu

Jesteśmy firmą, która cały czas się rozwija i powiększa swój tabor. Każdego roku uruchamiamy kolejne zestawy chłodnicze. Co roku obsługujemy coraz większą liczbę klientów. Jeżeli jesteś zainteresowaną pracą dla firmy transportowej z wielkimi aspiracjami, w której każdy z pracowników traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo, powinieneś sprawdzić nasze oferty pracy! eng

Jasne zasady zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Możliwość ustalenia urlopów i dni wolnych w ciągu roku.

Atrakcyjne wynagrodzenie i premie dla najlepszych pracowników

Magazynier

Zadaniem magazyniera jest przyjmowanie towarów, odpowiedniego rozprowadzenia go po magazynie oraz wydawanie go w razie potrzeby. Osoba na opisanym stanowisku dba o odpowiednie warunki przechowania. Swoje działania musi odnotowywać tak, by bez problemu szybko zlokalizować ładunek. Sprawdź nasze oferty poniżej.

Spedytor

Głównym zadaniem spedytora jest rozplanowanie transportów zleconych przez interesantów. Spedytor przygotowuje oferty oraz negocjuje z klientami. Osoba na tym stanowisku zajmuje się również wszystkimi formalnościami związanymi z dokumentacją rozliczeń itp. Ważnym zadaniem jest również utrzymywanie odpowiednich kontaktów z kontrahentami. Sprawdź nasze oferty poniżej.

Kierowca

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierowca C+E na chłodnie Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdu kat. C+E po terenie Unii Europejskiej Wymagania: Aktualne prawo jazdy kat. CE z kodem 95 i karta kierowcy Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym Firma oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Trasy w kierunkach zachodnich i południowych Dobre warunki finansowe- podstawa od 3000 brutto+diety+premia System pracy tygodniowy lub dwutygodniowy ustalany z kierowcą Samochody Volvo przypisane do kierowcy Pracę przez cały rok i stałe trasy Praca zgodnie z harmonogramem planowanym na kilka dni do przodu Zautomatyzowany pobór opłat Posiadamy własną bazę z zapleczem socjalnym, magazyn i punkt przeładunkowy. Tabor samochodowy wymieniany co roku i utrzymywany w wysokiej sprawności. Prosimy o kontakt kierowców uczciwych,odpowiedzialnych ,dyspozycyjnych, mile widziane doświadczenie. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 516 036 890 oraz przesłanie CV .

Planner

Planista podobnie jak w przypadku spedytora jest odpowiedzialny za planowanie transportu drogowego. Odpowiada za organizację czasu pracy kierowców. Od pracownika na tym stanowisku wymaga się organizacji transportu, ograniczenia kosztów, dotrzymywanie terminów oraz dobrej komunikacji z pracownikami innych działów firmy. Sprawdź nasze oferty poniżej.

Formularz kontaktowy

    Dane osobowe
    Informacje o zatrudnieniu

    Inne

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma FUH PL-TRANSGLOB Piotr Wiercigroch z siedzibą w Bestwińska 43, 43-346 Bielsko-Biała.